ÇANILLI BELDESİ

Çanıllı Beldesi Web Sitemize Hoşgeldiniz

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color
WebSite İçi Arama

Ayaş'a Yeni Kaymakam Atandı

( 0 Oy )
Paylaş
Ayaş’a Yeni Kaymakam

ayaşVali yardımcısı ve Kaymakam tayinleri açıklandı. İçişleri Bakanlığı'nın vali yardımcılığı ve kaymakamlıklara yaptığı atamalar Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe girdi.

Buna göre Ayaş Kaymakamlığına Tunceli Vali Yardımcısı Hasan Balcı getirilirken uzun süredir Ayaş’ta görev yapan Kaymakam Sait Özkılınç Mahalli İdareler Genel Müdürlüğü’nde Şube Müdürlüğü görevine getirildi.

Ankara’da kimlerin yeri değişti

Öte yandan Ankara Vali Yardımcılığına Hukuk Müşaviri Vedat Büyükersoy,

Keçiören Kaymakamlığına Melikgazi Kaymakamı Nusret Dirim,

Keçiören eski Kaymakamı Mustafa Güler Üsküdar Kaymakamlığına,

Çankaya Belediye Başkan Yardımcısı Hayati Soylu Kadrolu Hukuk Müşavirliğine atandılar.

Ayaş eski Kaymakamlarından Nihat Karabiber Mersin Vali Yardımcılığına atanırken, yeni Etimesgut eski Kaymakamlarından Mehmet Kalyoncu ise Yalova Vali Yardımcısı oldular.

AYAŞ KAYMAKAMI HASAN BALCI’YI TANIYALIM

1978 İstanbul doğumlu olan Ayaş’ın Yeni Kaymakamı Hasan Balcı, İlk, Orta ve Lise öğrenimini İstanbul’da tamamladı. Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 2000 yılında mezun olan Balcı, Avukatlık stajını tamamladıktan sonra yaklaşık iki yıl İstanbul Defterdarlığı’nda Milli Emlak Denetmen Yardımcısı olarak çalıştı.

İçişleri Bakanlığının açmış olduğu Kaymakamlık sınavında başarılı olan Vali Yardımcısı iki buçuk yıl süren hizmet içi eğitim ve Manchester Üniversitesi’ndeki dil eğitiminden sonra Kırklareli ili Pehlivanköy ilçesi ve Isparta ili Sütçüler ilçesi, Erzurum İli Çat İlçesi’nde kaymakamlık yaptı. Ardından 2010 yılında Tunceli Vali Yardımcılığı görevine atandı.

Evli ve bir çocuk babası olan Hasan Balcı, iyi derece İngilizce biliyor.

Only registered users can write comments!
Son Güncelleme ( Perşembe, 09 Ağustos 2012 14:32 )