ÇANILLI BELDESİ

Çanıllı Beldesi Web Sitemize Hoşgeldiniz

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color
 

1-)Videoları izliyorum fakat sürekli donmalar oluyor.
İnternet bağlantı hızınızda bir problem olabilir. Kesintisiz izleyebilmeniz için yapmanız gereken; İzlediğiniz video ekranında herhangi bir yere tıklayarak, izlemeyi dondurun. Bu arada video bilgisayarınıza indirilmeye devam edecektir, video ekranının alt kısmından indirme durumunu görebilirsiniz. Uygun gördüğünüz zaman tekrar ekran üzerine tıklayarak videoyu izlemeye başlayabilirsiniz.

2-)Videolar Açılmıyor
Öncelikle videoları izleyebilmeniz için "java" programının bilgisayarınızda yüklü olması gerekmektedir. Yüklü olup olmadığını, aşağdaki linke tıklayarak test edebilirsiniz. Eğer yüklü değil ise, açılan sitedeki direktifeleri takip ediniz.

Java Programını Test Et ve Yükle

İkinci olarak, bilgisayarınızda "Adobe Flash Player" yüklü olması gerekmektedir. Flash Player yüklü değil ise aşağıdaki linkten yükleyebilirsiniz.

Adobe Flash Player Yükle

3-)Videoları İzleme
Videolar böümüne ilk tıkladığınızda, aşağıdaki gibi bir sayfa açılıcaktır.Sağ tarafta gördüğünüz videolardan herhangi birisini seçtiğinizde, sayfa aşağıdaki gibi olacaktır.Büyük TV ekranı üzerindeki "play" düğmesine basmadığınız sürece, yayın başlaMAZ. Play düğmesine tıklayın ve izlemeye başlayın. Diğer videoları izlemek isterseniz, ekranınızın sağ tarafındaki listeden veya üst kısmındaki video kategorilerinden dilediğinizi seçebilirsiniz.