ÇANILLI BELDESİ

Çanıllı Beldesi Web Sitemize Hoşgeldiniz

 
 • Increase font size
 • Default font size
 • Decrease font size
 • default color
 • green color
 • blue color

TRAFİK KAZASI

Paylaş

Dün akşam 21:30 saatlerinde, beldemiz sakinlerinden Muharrem Zenginer'in oğlu Alihan, Ahmet Aksoy'un oğlu Acar, Ünal Uçan'ın oğlu Karahan, Kazım Dinçalp'in oğlu Beytullah, Selver Tanyeri'nin oğlu Kudret ve Rehber Yıldırım'ın oğlu Muzaffer'in içinde bulunduğu, Ahmet Aksoy'a ait tek kabin İsuzu kamyonet Bayat Boğazı'nda devrilmiştir.

Alihan Zenginer'in tedavisi Atatürk Egitim ve Araştırma Hastanesi'nde devam ediyor, sağ kolundan bir operasyon geçiren Alihan'ın sağlık durumu iyi. Diğer gençlerimizde ufak sıyrıklar dışında önemli bir şey yok. Hepsini Allah korumuş, kaza geçirenlere ve ailelerine geçmiş olsun diliyoruz.

 • köylü  - ALLAH KORUMUŞ
  avatarKAZAZEDELERİN HEPSİNE GEÇMİŞ OLSUN YARALILARA DA ALLAH ACİL ŞİFALAR VERSİN VERİLMİŞ SADAKALARI VARMIŞ. GENÇLER ARABA KULLANIMINDA BUNDAN SONRA DAHA DİKKATLİ OLURLAR İNŞALLAH.
 • aykutygt  - büyük geçmiş olsun...
  avatar ÇOK ÜZÜCÜ BİR OLAY GERÇEKTEN. ÇOK GEÇMİŞ OLSUN. BÜTÜN AİLELERE GEÇMİŞ OLSUN DİLEKLERİMİ İLETİYORUM. ALİHAN'A DA ACİL ŞİFALAR DİLİYORUM. DUYDUĞUMUZ ANDAN İTİBAREN ÜZÜNTÜ İÇİNDEYİZ.

  İNŞALLAH GEREKLİ DERS ALINMIŞTIR. İNŞALLAH ALLAH BİR DAHA BU TARZ OLAYLARI YAŞATMAZ. FAKAT BENCE ÇIKARILMASI GEREKEN ÇOK DERS VAR. HIZLI ARAÇ KULLANMANIN , SOKAK ŞARGONUYLA PATİ ÇEKTİRMENİN , ARA GAZI VERMENİN , GEREKSİZ KORNA ÇALMANIN VE EHLİYETSİZ ARABA KULLANMANIN MARİFET OLMADIĞINI , EFENDİLİĞİN HER ZAMAN HERKEZ TARAFINDAN BEĞENİ GÖRDÜĞÜNÜ ÖĞRENMEMİZ GEREKİYOR ARTIK. BAŞKA ALİHAN'LARIN VE DİĞERLERİNİN CANI YANMASIN. GÖRMEYE VE DUYMAYA ALIŞIP ANLAMINI UNUTTUĞUMUZ O CÜMLE ŞÖYLE DİYOR ; "S Ü R A T F E L A K E T T İ R !!!!"

  TEKRAR BÜYÜK GEÇMİŞLER OLSUN...
 • resatsoylu  - teşekkürler
  avatarTEŞEKKÜR EDERİM YAZDIKLARIN GENÇLERİN BELKİ BİRAZ OLSUN KULAĞINA GİDERDE BİRAZ DAHA DİKKAT EDER ONLARAVERİLEN HAYATIN BU KADAR UCUZ OLMADIĞINI ANLARLAR.HEPSİNE GEŞMİŞ OLSUN
 • erhan34
  allah beterinden saklasın
  dahadaüzücü olabilirdi bukadarına şükür çok geçmiş olsun .yaralılara acil şifa dilerim. erhan özsoy
 • talipygt  - BİR DAHA OLMAMAK ÜZERE GEÇMİŞLER OLSUN
  avatarHafızamızı şöyle bir yoklayalım? Köyümüzde bu tür kazalar anne ve babalara neler yaşattığını. Yapmayın çocuklarımıza sahip çıkalım bu vurdum duymazlık hepimizi üzüyor.Aykut yeğenimin dediği gibi biraz daha efendilik den yana olalım araç kullanmak aşırı dikkat ister o dikkati kaçırmamamız lazım yoksa geride üzülen yine sizler sizleri sevenlerler olur.Söylemlerimiz biraz sert olabilir bu söylediklerimiz hepimiz için geçerlidir.Allah'tan uçuz atlatılmış bir kaza hepinize geçmişler olsun,yaralı kardeşimizede açil şifalardiliyorum.
Only registered users can write comments!
Son Güncelleme ( Pazartesi, 12 Temmuz 2010 18:28 )